İletişim Bilgileri

(0242) 323 46 16

info@linafarma.com

Çağlayan, Ataol Apt, Fener Cd. No:44 K:1 D:2, 07230 Muratpaşa/Antalya

Pzts - Cm. - 09:00-17:00,

Pazar - KAPALI

Blunt-Tıp Cannula

Blunt-Tıp Cannula

Blunt Tip Kanülün Özellikleri

Blunt Tip Kanülü kullanırken, yüz hatları daha doğaldır. Esnekliği nedeniyle, kozmetik prosedür en az sayıda delik ile gerçekleştirilir ve enjeksiyonun kendisi mümkün olduğu kadar doğru şekilde uygulanır.

Kozmetolojide, kanüller yardımıyla yüz çevresi düzlenir, yaşa bağlı değişiklikler elimine edilir, cildi nemlendirmek için enjeksiyonlar yapılır. Konturda plastik kanüller yüz, boyun ve dekolte cildinin sarkmasını engellemek için kullanılır; bireysel bölümlerin artırılması ve düzeltilmesi; derin kırışıklıkları yumuşatma.

Önemli bir faktör,  Blunt Tip Kanül kanüllerinin, estetik kozmetikte önemli bir rol oynadığı için morarma ve şişme olasılığını azaltmasıdır. Geleneksel iğnelerden farklı olarak, kanüller, maddenin cilt altında en doğru şekilde dağılmasını sağlar. Bu kozmetik uzmanlarına en doğal konturları elde etme fırsatı verir. Doktorlara göre, kanül enjeksiyonları en güvenli sayılıyor. Medical Blunt Tip Kanül kanülleri dudak, boyun, süper kemerli kemer, nazolabial, elmacık kemikleri, burun köprüsü ve göz bölgesi gibi ulaşılması zor ve hassas bölgelerdeki işlemler için idealdir.

Medical Blunt Tipiyle Gençleştirme  kanülü, prosedürü neredeyse ağrısız hale getiren ve iyileşme süresini kısaltan minimum sayıda delikten yapılır.CE,CLASS II A,MEDİCAL DEVİCE VE KFDA onayı vardır.

Ürünlerimiz tamamen steril olup GMP, KFDA, CLASS-III, ENJECTABLE, MEDİCALDEVİCE,ISO ve CE BELGESİNE Sahiptir.
Avrupa Sağlık örgütü tarafından belirlenen hijyenik ve sağlık kurallarına uygun, tamamen steril ve el değmeden profesyonel tesislerde üretilmiştir.
Ürünlerimiz T.C Sağlık Bakanlığı, Tıbbi Cihaz Kurumu ve ÜTS tarafından Onaylıdır.
Yalnızca Uzman Hekimler Tarafından Uygulanabilir.